URBANO NIERUCHOMOŚCI

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Przedmiot działania

Skupiamy się przede wszystkim na nabywaniu i sprzedaży:

 • gruntów niezabudowanych i zabudowanych,
 • domów jednorodzinnych,
 • budynków wielorodzinnych,
 • budynków usługowych,
 • nieruchomości produkcyjnych i magazynowych,
 • udziałów w kamienicach,
 • nieruchomości zabytkowych.

Nasze atuty

Pracujemy na rynku nieruchomości od 1997 roku, wyróżnia nas:

 • wieloletnie doświadczenie w branży,
 • ekspercka wiedza prawna w zakresie gospodarki nieruchomościami, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz prawa budowlanego,
 • umiejętność analizowania sytuacji terenowo-prawnej nieruchomości,
 • umiejętność określenia potencjału nieruchomości wyrażonego za pomocą parametrów zabudowy i zagospodarowania, 
 • rzetelne opracowania ofert sprzedaży nieruchomości i operatów urbanistycznych,
 • doświadczenie deweloperskie.

Land acquisition manager

Specjalizujemy się w planowaniu przestrzennym i akwizycji nieruchomości. Pracujemy na terenie całego kraju. Usługa polega na zabezpieczaniu nieruchomości pod konkretne zadanie inwestycyjne w zaplanowanym czasie. W ramach usługi typujemy i selekcjonujemy nieruchomości zgodnie z kryteriami inwestora oraz badamy ich stan prawny. Wykonujemy prace przedprojektowe w tym analizy chłonności terenu, analizy wykonalności inwestycji, analizę ograniczeń, koncepcję zagospodarowania terenu. Uzyskujemy opinie lub warunki techniczne na dostawę mediów, ewentualne uzgodnienia dotyczące obsługi komunikacyjnej. Koordynujemy postępowania administracyjne w spawie ustalenia warunków zabudowy i wydania pozwoleń na budowę. Swoje doświadczenie budujemy na praktyce zawodowej trwającej od 1997 roku.

Z naszym udziałem przygotowano na terenie kraju wiele projektów deweloperskich – obiektów handlowych i stacji paliw, np.: Biedronka w Bolkowie, Lidl w Gdyni, Aldi w Kozichgłowach, Netto w Legnicy, i innych w Lubinie i Łukowie, Piotrkowie Trybunalskim, Radomiu, Sieradzu, Starachowicach, Środzie Wielkopolskiej i Świdnicy oraz we Wrześni, Złocieńcu i w Żyrardowie oraz magazyny, hale lekkiej produkcji i fabryka Lenovo w Legnickim Polu, BMW w Słubicach, Plastal w Swarzędzu.

Sprzedaż gruntu przez projekt deweloperski

Jeśli jesteście Państwo właścicielami nieruchomości, szukacie pomysłów na jej sprzedaż lub myślicie o inwestycji budowlanej, to czy nie zastanawiacie się nad jej realizacją? Nasza firma pomaga w sprzedaży nieruchomości ,,przez projekt”. Zakładamy spółki celowe, przygotowujemy założenia biznesowe i opracowujemy projekty inwestycyjne. Nasz zespół posiada wieloletnie, udokumentowane doświadczenie w analizowaniu potencjału nieruchomości oraz w kompleksowej obsłudze inwestycji mieszkaniowych, przemysłowych i handlowych. Projektujemy, uzgadniamy, uzyskujemy decyzje administracyjne,  zajmujemy się promocją, sprzedażą i marketingiem nieruchomości. Założenie spółki celowej poprzedzone jest audytem nieruchomości, w skład którego wchodzi m.in. koncepcja programowo–przestrzenna, analiza urbanistyczna oraz analiza wykonalności inwestycji.

Jeżeli poszukujecie Państwo nieruchomości pod inwestycję lub posiadacie nieruchomość na sprzedaż napiszcie do nas lub zadzwońcie.

e-mail: inwestycje@urbano.pl
T. +48 61 221 25 21