Na sprzedaż działka 0,54ha przy DK92, Straszków, gmina Kościelec, powiat kolski

Na sprzedaż oferowana jest nieruchomość rolna – niezabudowana działka gruntu nr ewid. 173, o powierzchni 0,54ha położona w miejscowości Straszków, gmina Kościelec, powiat kolski, województwo wielkopolskie.

Oferowana działka o nr ewidencyjnym 173 znajduje się w miejscowości Mariampol, w odległości około 5km na zachód od Koła, przy drodze krajowej nr 92, prowadzącej z Rzepina, przez Poznań i Wrześnię do Warszawy. Droga ma przebieg równoległy do autostrady A2. Mariampol jest niewielką kolonią, w której dominuje zabudowa zagrodowa, mieszkaniowa jednorodzinna i pola uprawne.

Działka jest niezabudowana i stanowi użytki rolne oznaczone w ewidencji jako RIVa, RV i RVI. Teren jest płaski, działka ma kształt prostokąta o wymiarach 55m x 98m i przylega krótszym bokiem do działki drogowej drogi krajowej nr 92, z której jest zjazd na przedmiotową działkę. Z pozostałych stron działka graniczy bezpośrednio z niezabudowanymi terenami rolnymi.

Nieruchomość ma bardzo dobrą dostępność komunikacyjną, dzięki położeniu i możliwości wjazdu na działkę bezpośrednio z drogi krajowej nr 92. Działka oddalona jest około 8km od węzła autostrady A2 (węzeł Koło).

→ Więcej informacji na temat tej nieruchomości ←Kontakt w sprawie sprzedaży:
E-mail:
inwestycje@urbano.pl

kom.: 781 872 266