Na sprzedaż udział w budynku wielorodzinnym w Poznaniu na Grunwaldzie

przez Urbano W Nieruchomości na sprzedaż

27

Maj
2020
image_pdfimage_print

Sprzedam udział wynoszący 4 % w nieruchomości położonej w Poznaniu przy ulicy Palacza 38. Nieruchomość o powierzchni całkowitej wynoszącej 837 m.kw. usytuowana jest na Grunwaldzie.

Udział pokrywa 22,94 m.kw powierzchni użytkowej lokali. Budynek posadowione są na działce o powierzchni 841 m.kw. Numer działki 170. Wartość kamienicy w aktualnym stanie technicznym szacujemy na około 1.900.000 zł.  W ramach oferowanego udziału współwłaścicielowi nieruchomości przysługuje do korzystania mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w kamienicy Sama lokalizacja nieruchomości jest bardzo korzystna: główna ulica, osiedle, w bliskim sąsiedztwie apteka, sklep Lidl około 150 m. Przystanek autobusowy 250 m, do tramwaju kilka minut. Budynek w stylu willa miejska położony jest przy głównej ulicy od której oddzielony jest ogrodem. Mieszkanie jest widne, okna od południa. Mieszkanie w dobrym stanie, nie wymaga żadnych nakładów. Standard umiarkowany. Okna PCV. Podłogi drewniane, na nich linoleum.

Do mieszkania przynależny piwnica. Na terenie posesji parkowane są samochody. Koszty miesięczne władania nieruchomością wynoszą tylko 120 zł (plus liczniki). Ogrzewanie centralne zasilane z kotła elektrycznego (indukcja) plus czynne i klimatyczne piece kaflowe (2). Mieszkanie jest wynajmowane. Przychód jest stały i stabilny i wynosi 1.300 zł miesięcznie. Koszty eksploatacyjne pokrywa najemca. Sprzedawany udział nie pokrywa w całości objętej powierzchni.

Cena 199.000 zł

Kontakt T. 721 872 266

Zostaw wiadomość