Poznań Land Acquisition Manager

Specjalizujemy się w planowaniu przestrzennym i akwizycji nieruchomości. Pracujemy na terenie całego kraju. Usługa polega na zabezpieczaniu nieruchomości pod konkretne zadanie inwestycyjne w zaplanowanym czasie. W ramach usługi typujemy i selekcjonujemy nieruchomości zgodnie z kryteriami inwestora oraz badamy stan prawny nieruchomości.

Wykonujemy prace przedprojektowe w tym analizy chłonności terenu, analizy wykonalności inwestycji, analizę ograniczeń, koncepcje zagospodarowania terenu. Uzyskujemy decyzje na lokalizacje zjazdu na nieruchomość, opinie i warunki techniczne na dostawę mediów. Koordynujemy postepowania administracyjne o wydanie pozwolenia na budowę. Swoje doświadczenie budujemy na praktyce zawodowej trwającej od 1997 roku.

Z naszym udziałem przygotowano na terenie kraju wiele projektów deweloperskich – obiektów handlowych i stacji paliw, np.: Biedronka w Bolkowie, Lidl w Gdyni, Aldi w Koziegłowach, Netto w Legnicy, i innych w Lubinie i Łukowie, Piotrkowie Trybunalskim, Radomiu, Sieradzu, Starachowicach, Środzie Wielkopolskiej i Świdnicy oraz we Wrześni, Złocieńcu i w Żyrardowie oraz magazyny, hale lekkiej produkcji i fabryka Lenovo w Legnickim Polu, BMW w Słubicach, Plastal w Swarzędzu.

Jeżeli potrzebujesz nieruchomości pod inwestycję napisz do nas na adres biuro@urbano.pl lub zadzwoń T. +48612212521, GSM +48721872266