Poznań, Palacza, lokal mieszkalny w willi miejskiej

Na sprzedaż nieruchomość przy ulicy Palacza w Poznaniu.
Oferta dotyczy lokalu mieszkalnego o powierzchni około 55 m kw. Mieszkanie jest 3 pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w częściowo odnowionej kamienicy na poznańskim Grunwaldzie przy ulicy Macieja Palacza.
Kamienica to budynek wielorodzinny zbudowany w stylu willi miejskiej. Elewacja budynku oraz dacha są w trakcie generalnego remontu.
Lokal usytuowany jest w budynku z oknami od ulicy Palacza (salon, sypialnia, kuchni, łazienka), inny pomieszczenie (pokój) posiada okna z widokiem na podwórko.
Mieszkanie nie wymaga remontu, a posiada bardzo wygodny i komfortowy układ. W ramach oferowanego udziału współwłaścicielowi nieruchomości przysługuje prawo do korzystania z mieszkanie 3 pokojowego, usytuowane na 1 piętrze w tej kamienicy. Sama lokalizacja nieruchomości jest bardzo korzystna: główna ulica, osiedle, w bliskim sąsiedztwie apteka, sklep Lidl około 150 m. Przystanek autobusowy 250 m, do tramwaju kilka minut. Budynek w stylu willa miejska położony jest przy głównej ulicy od której oddzielony jest ogrodem. Mieszkanie jest widne, okna od południa. Mieszkanie w dobrym stanie, nie wymaga żadnych nakładów. Standard umiarkowany. Okna PCV. Podłogi drewniane, na nich linoleum. Do mieszkania przynależny piwnica.
Na terenie posesji parkowane są samochody. Koszty miesięczne władania nieruchomością wynoszą tylko 120 zł (plus liczniki). Ogrzewanie centralne zasilane z kotła elektrycznego (indukcja) plus czynne i klimatyczne piece kaflowe (2). Mieszkanie jest wynajmowane. Przychód jest stały i stabilny i wynosi 1.400 zł miesięcznie. Koszty eksploatacyjne pokrywa najemca.

#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 16%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */Podsumowanie oferty

Adres nieruchomości: Poznań, ul. Palacza 38

Przedmiot sprzedaży: udział w nieruchomości zabudowanej,

W ramach udziału: lokal mieszkalny na I piętrze,

Stan lokalu: dobry, zamieszkany

Powierzchnia mieszkania: 55m kw.,

Pomieszczenia w mieszkaniu: korytarz, 3 pokoje, kuchnia, łazienka,

Sposób ogrzewania: centralne oraz piece kaflowe

Cena do uzgodnienia

Kontakt w sprawie nieruchomości:

T. 61 221 25 21
T. 781 872 266