Poznań, Wola – na sprzedaż nieruchomość blisko Ogrodów

przez Urbano W Nieruchomości na sprzedaż

image_pdfimage_print

Posiadamy na sprzedaż parter domu powstałego w latach pięćdziesiątych, z dobrym dojazdem od ulicy Dąbrowskiego, w rejonie pomiędzy jeziorem Rusałka a hipodromem Wola.

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Wisłockiej pomiędzy ulicą Dąbrowskiego, a ulicą Sytkowską, zaledwie 1 800 metrów od pętli tramwajowej na Ogrodach.  Na działce o powierzchni 676 m kw. w roku 1951 wybudowano budynek jednorodzinny typu bliźniak w skład którego wchodzi wysoki parter mieszkalny o powierzchni użytkowej wynoszącej 89 m.kw. Budynek wyposażony jest we wszystkie media. W bliskim sąsiedztwie nieruchomości przeważa intensywna zabudowa szeregowa i bliźniacza, rzadziej domy jednorodzinne. Ulica Wisłocka jest to droga publiczna, urządzona, dwukierunkowa. Parkowanie samochodów odbywa się zarówno na ulicy jak i na na terenach nieruchomości. Nieruchomość zlokalizowana jest w pobliżu terenów rekreacyjnych miasta Poznania – Golęcina z jeziorem Rusałka (Dzika plaża), obiektami sportowymi stadionu lekkoatletycznego, stadionu żużlowego oraz Hipodromu Wola i lasów zachodniego klina zieleni.

Parterowy lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia o pow. ok. 40 m kw. z którego można wydzielić salon dzienny z tarasem oraz sypialnię (25 m.kw  + 15 m.kw.), drugiej sypialni o pow. ok. 11,50 m kw.. kuchni o pow. 11 m kw., łazienki + WC o pow. ok. 7 m kw., hallu o pow. 18 m kw. w którym zaplanowano wejście do domu oraz jadalnię.Dodatkowo w ramach domu do mieszkania przynależy przyziemie (suterena) o powierzchni około 70 m.kw, która może pełnić funkcję piwnicy, składu, magazynku, spiżarni, lub lokalu na inne potrzeby. Wysokość pomieszczenia to 220 cm.

Obecnie budynek jest w trakcie remontu, który polega na naprawie elewacji, okładzin wejścia oraz wymianie instalacji elektrycznej, wymianie instalacji wodnej oraz wymianie grzejników centralnego ogrzewania a także urządzenia ogródka przydomowego z miejscem do odpoczynku i relaksu a także urządzeniem kuchni letniej.

Zostaw wiadomość