Grunt przemysłowy w Bolechowie na sprzedaż

Posiadamy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 5,8 ha położoną w Bolechowie, gmina Czerwonak. Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie zespołu obiektów produkcyjnych i magazynowych.

Nieruchomość położona jest przy ulicy Poligonowej w miejscowości Bolechowo w sąsiedztwie zakładów Solaris Bus & Coach, największego producenta autobusów miejskich na rynku polskim i jednego z czołowych na rynku europejskim producenta autobusów miejskich, międzymiastowych, trolejbusów oraz tramwajów. Solaris (wcześniej Neoplan) w roku 1999 r. zaprezentował pierwszy autobus miejskiego Solarisa Urbino 12, który został wyprodukowany w Bolechowie.  Solaris ma cztery zakłady produkcyjne, ale główna fabryka i siedziba mieści się w Bolechowie. Solaris jako pierwszy na świecie producent wprowadził na rynek europejski seryjnie produkowany autobus z napędem hybrydowym Solaris Urbino 18 hybrid, a Solaris Urbino 12 electric  był pierwszym polskim i pierwszym elektrycznym autobusem, który zdobył międzynarodowy tytuł Autobus Roku 2017.

Oferowana nieruchomość stwarza niepowtarzalne warunki do inwestowania. Cena i warunki handlowe do uzgodnienia. Biuro URBANO gotowe jest do współpracy przy powiększeniu areału nieruchomości oraz opracowaniu dokumentacji planistycznej i projektowej.