Kawalerka przy ul. Głogowskiej w Poznaniu

przez Urbano W Nieruchomości na sprzedaż

09

lut
2021
image_pdfimage_print
 

Przedstawiamy możliwość nabycia mieszkania o powierzchni około 37 m.kw, zlokalizowanego na parterze kamienicy. Lokal składa się z korytarza, pokoju z wydzieloną widną kuchnią i łazienki. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, ma funkcjonalny układ, jest estetycznie wyposażone, wygodne, ciche i niedrogie. W korytarzu znajduje się zabudowa w formie szaf wnękowych. Kuchnia jest umeblowana i wyposażona w podstawowy sprzęt AGD. W mieszkaniu są: odgrzewanie podłogowe, panele grzewcze, 3 duże okna zabezpieczone roletami.

Przedmiotem sprzedaży jest udział we współwłasności nieruchomości zabudowanej budynkiem wielomieszkaniowym (kamienica), w ramach którego istnieje wyłączne i nieprzerwane korzystanie z opisanego lokalu mieszkalnego.

Nieruchomość znajduje się  w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy ul. Głogowskiej 75 w Poznaniu, w odległości około 100m pieszo do Rynku Łazarskiego, 150m do przystanku tramwajowego, 400m do malowniczego parku Wilsona z palmiarnią, 500m do rozległego parku Kasprowicza z halą widowiskową Arena, 400m do najbliższej szkoły podstawowej.

Podsumowanie oferty

Adres nieruchomości: Poznań, ul. Głogowska 75

Przedmiot sprzedaży: udział w nieruchomości zabudowanej,

W ramach udziału: korzystanie z lokalu mieszkalnego,

Kondygnacja: wysoki parter,

Stan lokalu: wyremontowany, gotowy do zamieszkania,

Powierzchnia mieszkania: 37 m kw.,

Pomieszczenia w mieszkaniu: korytarz, pokój z wydzieloną widną kuchnią, łazienka

Sposób ogrzewania: ogrzewanie podłogowe oraz panele grzewcze sufitowe na podczerwień

Cena do uzgodnienia

Kontakt w sprawie nieruchomości:

T. 61 221 25 21
T. 781 872 266

Zostaw wiadomość