Kawalerka w kamienicy przy Sołaczu

 

Polecamy kawalerkę o powierzchni 31,40 mkw., w kamienicy przy ul. Nad Wierzbakiem w Poznaniu. Nieruchomość znajduje się w obrębie osiedla samorządowego Sołacz. Budynek dzieli zaledwie 100m od parku Sołackiego.

Park Sołacki jest częścią rozległego golęcińskiego klina zieleni (od doliny Bogdanki do Kiekrza) z atrakcyjnymi terenami rekreacyjnymi, jeziorami Rusałka i Kierskim, stadionem lekkoatletycznym i hipodromem Wola.
Park  założono na początki XX wieku w krajobrazowym stylu angielskim, z tysiącami drzew i krzewów o znacznym zróżnicowaniu gatunkowym. Spiętrzone wody Bogdanki utworzyły w parku Stawy Sołackie o nieregularnych brzegach, z przewężeniem pośrodku sprawiającym wrażenie dwóch niezależnych zbiorników wodnych. W parku jest wiele mostów i mostków oraz wodospad. Przy szeregach alejek spacerowych postawiono stylizowane na początek XX-wiecznych latarnie oraz ławeczki. Przestrzeń Sołacza w zgiełku miasta jest dużą zieloną i cichą enklawą, w której można przyjemnie i skutecznie odpocząć.
Z kolei po wschodniej stronie ul. Nad Wierzbakiem, w stronę centrum miasta prowadzi zadrzewiona szpalerem kasztanowców al. Wielkopolska, przy której znajduje się park Adama Wodziczki. Oferowana kawalerka znajduje się na 2 piętrze kamienicy przy ul. Nad Wierzbakiem 18, ma powierzchnię 31,40 mkw. i jest w stanie do generalnego remontu.

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

 

Podsumowanie oferty

Adres nieruchomości: Poznań, ul. Nad Wierzbakiem 18

Przedmiot sprzedaży: udział w nieruchomości zabudowanej,

W ramach udziału: lokal mieszkalny na II piętrze,

Stan lokalu: do remontu

Powierzchnia mieszkania: 31,4m kw.,

Pomieszczenia w mieszkaniu: pokój, kuchnia, łazienka

Cena do uzgodnienia

Kontakt w sprawie nieruchomości:

T. 781 872 266