Na sprzedaż nieruchomość pod usługi, handel, Częstochowa, ul. Jaskrowska

przez Urbano W Nieruchomości na sprzedaż

19

mar
2021
image_pdfimage_print

Przedstawiamy nieruchomość na sprzedaż, która położona jest przy Al. Jana Pawła II / ul. Jaskrowska 21/23 w Częstochowie, w odległości ok. 1 km od ścisłego centrum miasta.  Dominujące otoczenie i sąsiedztwo nieruchomości stanowi w pierwszej kolejności zabudowa handlowo – usługowa, uzupełniona o funkcje przemysłowe i magazynowe. Sąsiedztwo nieruchomości to stacje paliw SCHELL i Łukoil, Hotel Ibis, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów, oraz bloki mieszkalne. Po przeciwnej stronie Al. Jana Pawła II – CASTORAMA. Zachodnia część nieruchomości jest zabudowana budynkiem biurowym do kapitalnego remonu lub rozbiórki. Aleja Jana Pawła II – droga krajowa nr 46 –  to jedna z głównych arterii komunikacyjnych miasta, stanowiącą również drogę łączącą miasto z trasą DK1.

Dane identyfikacyjne działki:

nr działki: 69/8,
obręb: 73
identyfikator ewidencyjny: 246401_1.0073.69/8
powierzchnia działki: 1,2691ha

Nieruchomość jest objęta obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego – UCHWAŁA NR 274.XXIII.2016 RADY MIASTA CZĘSTOCHOWY z dnia 31 marca 2016 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru położonego w Częstochowie w dzielnicach Zawodzie-Dąbie i Stare Miasto, pomiędzy ulicami: Targową, Strażacką, Krakowską, Warszawską, Aleją Jana Pawła II, Aleją Wojska Polskiego oraz terenami Galerii Jurajskiej (jednolity tekst).

Działka znajduje się na terenie oznaczonym w planie symbolem 1UH, na którym ustalono przeznaczenie podstawowe – zabudowa usług i handlu, miejsca postojowe; przeznaczenie dopuszczalne – zieleń urządzona, urządzenia infrastruktury technicznej w tym droga wewnętrzna.

Kontakt w sprawie nieruchomości:

T. 781 872 266
T. 61 221 25 21

Zostaw wiadomość