Na sprzedaż dom w Puszczykowie 180 m. kw wraz ze służbówką 60 m. kw

przez Urbano W Nieruchomości na sprzedaż

22

Kwi
2020
image_pdfimage_print

Na sprzedaż dom jednorodzinny w Puszczykowie o powierzchni użytkowej 180 m.kw. Wraz z domem sprzedawany jest „dom ogrodnika” („służbówka” o powierzchni około 60 m.kw).
Sprzedaż bezpośrednia od właściciela. Bez prowizji. Dom wygląda jak nowy!

Oferowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 180 m.kw został wybudowany w latach osiemdziesiątych. Kompleksowy remont budynku zakończył się w 2018 roku. Dom został wyremontowany oraz urządzony (standard deweloperski z wyposażeniem). Dom w Puszczykowie posadowiony jest na działce o powierzchni 1.460 m.kw.

Na wysokim parterze domu frontowego znajduje się salon z kuchnią i jadalnią, WC oraz gabinet. Na pierwszym piętrze znajdują się trzy sypialnie oraz łazienka. Na wyższej kondygnacji kolejne pomieszczenie mieszkalne o powierzchni 35 m.kw (poddaszowe / skosy). Pod całym domem znajduje się piwnica która ma połączenie z garażem. Funkcjonalność i komfort domu głównego dla rodziny zapewniają: 3 sypialnie oraz łazienka na piętrze (25+23+12+9 = 69 m. kw), dodatkowo przystosowane do zamieszkania widne poddasze o pow. 35 m. kw do którego prowadzą schody drewniane (ciemne drewno). Na parterze kuchnia w zabudowie z pełnym wyposażeniem, jadalnia, salon oraz pokój / gabinet, łazienka i WC (łącznie około 70 m.kw). Wszystko jest nowe i czeka na przyszłego właściciela. Łazienki w kaflach, do tego biały montaż. Szafy w zabudowie. Na podłogach jasne panele. Wartością jest piękny kominek oraz stolarka drewniana drzwi wewnętrznych. Przy domu garaż na 2 auta (w układzie jeden za drugim, brama na pilota) oraz urządzony ogród z systemem nawadniania roślin. Ogólnie standard wykonania wyższy. Na dużych oknach zamontowano rolety, jest alarm. Dodatkowym atutem jest duża i wysoka piwnica pod całym obiektem. Lokal idealny na studio do pracy, studio na relaks i rozrywkę lub po prostu przestrzeń na magazyn, archiwum, zaplecze na hobby lub sport czy skład winna dla konesera 🙂

Na tyłach nieruchomości posadowiony jest mniejszy budynek mieszkalny. Jest to budynek o powierzchni użytkowej 60 m.kw. „Dom ogrodnika w Puszczykowie” został również wyremontowany oraz urządzony (standard deweloperski z wyposażeniem). Dom znajduje się w drugiej linii zabudowy. Dom jest bardzo ładny, nieduży i wyjątkowy. Jego wyjątkowość i komfort zapewniają kuchnia z jadalnią (instalacja pod wyspę kuchenną, bez mebli), nowoczesna łazienka oraz przytulna sypialnia. Łazienki w kaflach, do tego biały montaż (umywalka z baterią, sedes z deską, szklana kabina prysznicowa, bateria). Ogrzewanie z pieca na gaz ziemny. Na podłogach postarzała deska drewniana (sama podłoga kosztowała ponad 24.000 zł). W wysokim i dużym salonie połączonym z kuchnia i jadalnią monstrualny komin ceglany. Dach dwuspadowy. Pod dachem oryginalne, stare belki drewniane. Jest efekt WOW!

*Aktualnie na nieruchomości trwają prace porządkowe, pielęgnacyjne i wykończeniowe. Wkrótce zostaną dostarczone balustrady ze stali nierdzewnej wypełnione szkłem, położony gres na schodach i balkonach. Zaplanowano prace ogrodnika na posesji w tym, kolejne nasadzenia.

Adres nieruchomości: Puszczykowo, ul. Podgórna 12 i 12A

Jeżeli szukasz wyjątkowego i taniego domu w Puszczykowie? Ten warto zobaczyć. Dom w głębi ogrodu można wykorzystać do pracy, może tam zamieszkać najbliższa rodzina lub można po prostu wynająć.


Cena nieruchomości z wyposażeniem wynosi 1.110.000 zł


Oglądałeś już tą nieruchomość? Zaproponuj swoją cenę.


RAFAL
721872266

Zostaw wiadomość