Pokoje hotelowe w kompleksie handlowo-usługowym w Poznaniu na sprzedaż

przez Urbano W Nieruchomości na sprzedaż

17

sie
2022
image_pdfimage_print

Oferujemy do sprzedaży wyodrębnioną część (księga wieczysta lokalu) nieruchomości wybudowanej w 2007 roku z przeznaczeniem na realizację obiektu hotelowego, która została zrealizowana na terenie nieruchomości na poznańskim Grunwaldzie „Galeria 222”, położonej w Poznaniu przy ulicy Grunwaldzkiej 222 – w postaci samodzielnego lokalu mieszkalnego przeznaczonego na pobyt stały lub czasowy. Z lokalem powiązany jest udział w częściach wspólnych przedmiotowej nieruchomości na której obiekt jest położony. Lokale o zróżnicowanej powierzchni w postaci pokoi hotelowych o powierzchni około 14,5 m.kw usytuowane są w kompleksie handlowo- usługowym w Poznaniu.

Galeria Handlowa 222 została oddana do użytku jako obiekt usługowy, w którym mieściły się zarówno firmy oferujące produkty, jak i usługi. Ogólna powierzchnia użytkowa obiektu Galeria 222 wynosi około 3.000 m.kw i składa się z wielu lokali przeznaczonych na prowadzenie działalności gospodarczej w tym usług: hotelowych, gastronomicznych, sprzedaży detalicznej, usług medycznych, biurowych, bankowych, pocztowych i innych zaspokajających potrzeby zamieszkujących w pobliżu osób (osiedla mieszkaniowe).

Obiekt hotelowy zajmuje ostatnią kondygnację budynku trzykondygnacyjnego. Budynek w kształcie wydłużonego prostokąta został uformowany na działce budowlanej z zaprojektowanym głównym wejściem z ulicy Grunwaldzkiej. Budynek posiada wejście z ulicy równoległej do ulicy Grunwaldzkiej. Projekt budynku został zrealizowany w oparciu o komunikację poszczególnych kondygnacji poprzez główną klatkę schodową wyposażoną w dźwig windowy. W budynku istnieją funkcjonujące inne klatki schodowe ułatwiające komunikacje do poszczególnych lokali.

Pokój hotelowy na sprzedaż to typowy jednoizbowy obiekt wyposażony w węzeł sanitarny. Z umową sprzedaży nieruchomości lokalowej w postaci pokoju hotelowego powiązana jest umowa sprzedaży wyposażenia składającego się z wykładziny podłogowej, mebli, armatury oraz sprzętu AGD, zgodnych z inwentaryzacją oraz umowa długoterminowego najmu gwarantującego STAŁY PASYWNY PRZYCHÓD dla inwestora.

Cena początkowa sprzedaży nieruchomości wynosi 99.000 zł brutto i jest ważna do odwołania.

Koszt wyposażenia lokalu wynosi 11.000 zł brutto

Dochód z lokalu uzależniony jest od jego wielkości, usytuowania w obiekcie oraz wyposażenia i na dzień emisji wynosi 960 zł do 1.230 zł brutto. Dochód może ulec zmianę w zależności od zmiany standardu lokalu. Patrz: Zmiana standardu pokoju hotelowego.

Wzór umowy oraz warunki handlowe oraz ogólne warunki, prawa i obowiązki powiązane z posiadaniem lokalu oraz posiadaniem udziałów w częściach wspólnych nieruchomości przesyłamy po dokonaniu ustaleń wynikających z przeprowadzonych rozmów z zainteresowanymi.

Obiekt będzie nosił nazwę UFO URBANO i będzie nawiązywał do wcześniej zrealizowanych inwestycji dewelopera: Willa Urbano, Stacja Urbano.

Cena jest zmienna i uzależniona od zaawansowana sprzedaży.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt: URBANO T.0048 781872266
urbano@urbano.com lub poprzez stronę internetową www.urbano.pl

Zapoznaj się z tematem: inwestycje w pokoje hotelowe

Zostaw wiadomość