Rosnowo, powiat koszaliński – na sprzedaż teren pod zabudowę jednorodzinną

przez Urbano W Nieruchomości na sprzedaż

06

kwi
2020
image_pdfimage_print

Na sprzedaż oferowana jest nieruchomość niezabudowana, składająca się z 19 działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 4,7420ha, położona w miejscowości Rosnowo (gmina Manowo) w powiecie koszalińskim (woj. zachodniopomorskie).

Nieruchomość znajduje się w środkowej części miejscowości, w odległości około 550m od szkoły podstawowej, w rejonie kanału łączącego jezioro Rosnowskie z jeziorem Hajka.

Teren ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Jest to droga gminna nieutwardzona. Połączenie drogowe do Koszalina zapewnia droga wojewódzka nr 168 przebiegająca przez Rosnowo i droga krajowa nr 11.  Dojazd samochodem do centrum Koszalina tymi drogami zajmuje około 25min.

  • Nieruchomość ma atrakcyjne położenie geograficzne.
  • Otoczenie ma wysokie walory przyrodnicze i krajobrazowe dzięki temu, że miejscowość położona jest nad jeziorem i w otoczeniu lasów.  Daje to duże możliwości rekreacyjne.
  • Atrakcyjność położenia wynika również z dobrego połączenia drogowego z oddalonym o około 20km 100-tysięcznym miastem – Koszalinem, do którego można dojechać samochodem w około 25 minut.
  • Miejscowość Rosnowo posiada podstawową infrastrukturę techniczną umożliwiającą dostawy energii elektrycznej, wody i odbiór ścieków.
  • Wieś posiada także infrastrukturę społeczną niezbędną dla funkcji mieszkaniowej: przedszkole, szkołę podstawową, placówkę pocztową, market „Stokrotka”.
  • Wydane decyzje o warunkach zabudowy umożliwiają zaprojektowanie zespołu zabudowy mieszkalnej jednorodzinnej, w tym bliźniaczej.
  •  Projekt można zrealizować w ramach przedsięwzięcia deweloperskiego lub uzyskać pozwolenia na budowę poszczególnych budynków i prowadzić sprzedaż wydzielonych działek wraz z pozwoleniami na budowę dla indywidualnych klientów.
  • Teren ma potencjał do wygenerowania powierzchni mieszkalnej (PUM) wynoszącej od około 7800m kw. do około 8400m kw. w zależności od wyboru wariantu zabudowy.
   

   Więcej informacji o tej nieruchomości w operacie urbanistycznym!

KONTAKT:

E-mail: inwestycje@urbano.pl
kom.: 781 872 266

Zostaw wiadomość