Uchorowo – na sprzedaż stylowy dom Bachus z garażem dwustanowiskowym

przez Urbano W Nieruchomości na sprzedaż

30

cze
2020
image_pdfimage_print

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom jednorodzinny w typie willi podmiejskiej, w trakcie budowy,  we wsi Uchorowo. Miejscowość zamieszkana przez ponad 500 mieszkańców, znajduje się na trasie między Murowaną Gośliną, a Obornikami. Administracyjnie jest to teren powiatu poznańskiego i obszar gminy Murowana Goślina. Odległość z Uchorowa do Poznania wynosi około 28km.

Adres: Uchorowo 11b
Kod pocztowy: 64-604
Działka nr 67

Prezentowana nieruchomość usytuowana jest przy drodze wojewódzkiej nr 197 i ma bezpośrednio z tej drogi dwa wjazdy na działkę. Budynek znajduje się w oddaleniu około 40 metrów od drogi. Dom wybudowany na dużej, obsadzonej zielenią działce o powierzchni 4200m kw. wyróżnia się także dużą powierzchnią użytkową wynoszącą 239,6 m kw., pozwalającą wygodnie mieszkać sześcioosobowej rodzinie.

Do budynku prowadzi reprezentacyjne wejście, następnie poprzez wiatrołap wejdziemy do dużego hallu. Na parterze domu jest pokój dzienny, kuchnia z jadalnią, gabinet, toaleta i schody na piętro. Pod schodami znajduje się przejście do szerokiego garażu, mieszczącego dwa samochody. Przy jadalni i salonie wybudowano taras w podcieniu. Na piętrze znajdują się cztery pokoje, ogromna łazienka i dwie garderoby. Dom jest bardzo komfortowy i reprezentacyjny, a pomieszczenia przestronne. Wnętrze domu daje możliwość wielu scenariuszy aranżacji. Na terenie nieruchomości istnieje możliwość ulokowania budynku gospodarczego i prowadzenia działalności gospodarczej. Obecnie dom jest w końcowej fazie budowy. Budynek ma kompletną stolarkę okienną i drzwiową wysokiej jakości.

Cena i ostateczny stan wykończenia do ustalenia.

Lokalizacja

Zdjęcia budynku

Rzuty elewacji i kondygnacji

Zestawienie powierzchni

Alternatywne zagospodarowanie nieruchomości – budynek handlowo-usługowy – koncepcja

Plan sieci kanalizacyjnej


Dokumenty do pobrania:

Zostaw wiadomość